cgv Die Haghe

Vacatures technische leiding voor turn- en danslessen

Die Haghe is een gezellige, actieve en bloeiende vereniging met ruim 1.000 leden. De turn- en danslessen vinden plaats in gymzalen op diverse locaties in Den Haag. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar technische leiding van onze recreatie turn- en dansgroepen.

Ben jij enthousiast, betrokken en heb je een groot verantwoordelijkheidsgevoel? Ben je daarbij in bezit van een (H)ALO- of CIOS-diploma of een KNGU C- of niveau 3-licentie? Of ben je bezig met één van de voorgenoemde opleidingen? 
Solliciteer dan bij Die Haghe en wordt lid van ons enthousiaste team!

Die Haghe biedt: 
• een financiële vergoeding afhankelijk van opleiding en ervaring
• een inwerk- en proefperiode onder begeleiding 
• gratis deelname aan één van de lessen

Meer informatie en solliciteren: Esther Trumpie.

Vacatures

Die Haghe is een gezellige, actieve en bloeiende vereniging met ruim 1.000 leden. De turn- en danslessen vinden plaats in gymzalen op diverse locaties in Den Haag. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar technische leiding van onze recreatie turn- en dansgroepen.

Klik hier voor meer info.

Lidmaatschap

Wil jij op turnen, dansen, springen of sportfit bij cgv Die Haghe? Of wil je eerst een keer kijken bij een les?

Klik hier voor alle informatie over lid worden bij cgv Die Haghe.

Wil jij je lidmaatschap beëindigen? Klik hier.

Contact

Secretariaat

Postbus 61153
2506 AD Den Haag
e-mail contactformulier

Ledenadministratie

Postbus 61153
2506 AD Den Haag
e-mail contactformulier

Bel mij terug

U bevindt zich hier: Home cgv Die Haghe Vacatures