cgv Die Haghe

Vacatures medewerker catering bij wedstrijden

Die Haghe is een gezellige en goed georganiseerde vereniging met zo’n 1250 leden. We bieden turnen, springturnen, dansen, sportfit en freerunning aan op vijftien verschillende locaties in Den Haag. In 2016 bestaat Die Haghe 90 jaar.

Wij zoeken meerdere nieuwe medewerkers!! Creatieve, actieve en enthousiaste personen met organisatietalent.  Samen met andere ouders versterk je onze vereniging, en Haagse sportvereniging van het jaar 2014.

Je belangrijkste taken zijn:

  • Catering bij de wedstrijden. Tijdens de wedstrijden die door cgv Die Haghe worden georganiseerd, zijn er vele vrijwilligers actief betrokken. Koffie, thee en af en toe een broodje of iets lekkers hoort erbij.

Wat staat je te wachten?

  • Twee uur per maand voor overleg met je commissieleden.
  • Per seizoen zijn er zo’n 4 à 5 wedstrijdactiviteiten in de Turnhal of in sporthal Ockenburgh, met van ondersteuning door hulpouders.

Binnen de activiteitencommissie zijn daarnaast de volgende taken verdeeld:

  • Communicatie naar trainers en leden
  • Inkoop eten & drank
  • Financiële verantwoording

Wil je meer weten, dan leggen we dat graag uit in een kennismakingsgesprek. Mail naar de trainer of naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

Vacatures

Die Haghe is een gezellige, actieve en bloeiende vereniging met ruim 1.000 leden. De turn- en danslessen vinden plaats in gymzalen op diverse locaties in Den Haag. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar technische leiding van onze recreatie turn- en dansgroepen.

Klik hier voor meer info.

Lidmaatschap

Wil jij op turnen, dansen, springen of sportfit bij cgv Die Haghe? Of wil je eerst een keer kijken bij een les?

Klik hier voor alle informatie over lid worden bij cgv Die Haghe.

Wil jij je lidmaatschap beëindigen? Klik hier.

Contact

Secretariaat

Postbus 61153
2506 AD Den Haag
e-mail contactformulier

Ledenadministratie

Postbus 61153
2506 AD Den Haag
e-mail contactformulier

Bel mij terug

U bevindt zich hier: Home cgv Die Haghe Die Haghe Nieuws Vacatures medewerker catering bij wedstrijden